Budete spokojní

Vieme, že na nakupovanie cez Internet prináša okrem nesporných výhod aj zopár starostí. Aby bol váš nákup naozaj bezstarostný, garantujeme vám nasledovné výhody, ktoré inde len tak ľahko nenájdete:

14 dňová garancia vrátenia tovaru

garanciaPodľa zákona máte právo bez udania dôvodu vrátiť akýkoľvek tovar zakúpený cez internet do 7 dní. Vieme, že niekedy potrebujete viac času, alebo tovar kupujete ako darček, ktorý sa nemusí vždy zapáčiť. Z vrátenia tovaru nerobíme vedu. Veríme, že s našimi tovarmi budete spokojní. Ak sa tak náhodou nestane, peniaze vám bez doťahovania vrátime v predĺženej lehote 14 dní od doručenia tovaru. Postačí, keď sa preukážete účtom a tovar vrátite nepoškodený v originálnom balení.

Tovar skladom

tovar skladomAno, čakanie je otravné. Pri našom najširšom sortimente však žiaľ nieje možné mať všetky modely skladom. Najpredávanejšie produkty sa snažíme mať skladom a ostatné sú s rôznou lehotou dodania, ktorú sa snažíme držať čo najnižšiu. Lehoty sa menia aj u výrobcov, preto vás po objednaní informujeme s približným termínom dodania.

Bezkonkurenčné ceny

cenyNaše tovary nakupujeme priamo od výrobcov, vďaka čomu dokážeme predajnú cenu stlačiť na čo najnižšiu úroveň. Ak ale náhodou nájdete u konkurencie nižšiu cenu za rovnaký produkt, kontaktujte nás prosím a vyjdeme Vám v ústrety.
 

Kvalitu máme radi

kvalitaVšetky naše produkty majú platné európske certifikáty kvality a spĺňajú prísne zdravotné a bezpečnostné kritériá.  Naše produkty máme radi a to isté chceme od vás.

 

Budete spokojní

Kontakt

Cyklón eshop
Obrázok, s.r.o.
Vlastenecké námestie 10
85101 Bratislava
web: www.cyklon.sk
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
tel.: 0907 138852 

Facebook

Majte nás radi:

 
© 2012 Obrázok, s.r.o. - reklamná agentúra

Prihlásiť alebo Registrovať

Prihlásiť sa