Budete spokojní

Vieme, že na nakupovanie cez Internet prináša okrem nesporných výhod aj zopár starostí. Aby bol váš nákup naozaj bezstarostný, ponúkame vám nasledovné výhody:

14 dňová lehota na vrátenia tovaru

garanciaPodľa zákona máte právo bez uvedenia dôvodu odstúpiť od zmluvy a vrátiť akýkoľvek tovar zakúpený cez internet do 14 dní. Vieme, že tovar kupujete niekedy ako darček, ktorý sa nemusí vždy zapáčiť. Z vrátenia tovaru nerobíme vedu ale veríme, že s našimi tovarmi budete spokojní. Ak sa tak náhodou nestane, peniaze vám bez doťahovania vrátime ihneď, najneskôr však 14 dní odo dňa prevzatia tovaru. Postačí, keď sa preukážete účtom a tovar vrátite v súlade s obchodnými podmienkami.

Tovar skladom

tovar skladomAno, čakanie je otravné. Pri našom najširšom sortimente však žiaľ nieje možné mať všetky modely skladom. Najpredávanejšie produkty sa snažíme mať skladom a ostatné sú s rôznou lehotou dodania, ktorú sa snažíme držať čo najnižšiu. Lehoty sa menia aj u výrobcov, preto vás po objednaní informujeme s približným termínom dodania.

Bezkonkurenčné ceny

cenyNaše tovary nakupujeme priamo od výrobcov, vďaka čomu dokážeme predajnú cenu stlačiť na čo najnižšiu úroveň. Ak ale náhodou nájdete u konkurencie nižšiu cenu za rovnaký produkt, kontaktujte nás prosím a pokúsime sa vám vyjsť v ústrety. Naše produkty máme radi a veríme, že sa zapáčia aj vám.

Budete spokojní

Kontakt

Cyklón eshop
Obrázok, s.r.o.
Vlastenecké námestie 10
85101 Bratislava
web: www.cyklon.sk
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
tel.: 0907 138852 

Facebook

Majte nás radi:

 
© 2012-2021 Obrázok, s.r.o. - reklamná agentúra

Prihlásiť alebo Registrovať

Prihlásiť sa

Prehliadaním stránky súhlasíte s cookies, ktoré pužíva.