e-PEGAS 7spd 36V zadný motor - skladací elektrobicykel

e-Pegas-7spd-2.jpge-Pegas-7spd-2.jpg
Pôvodne: 1059,00 €
Cena s DPH 968,00 €
Ušetríte: 91,00 €
3-5d.gif

Popis

Skladací elektrobicykel e-Pegas 7spd s elektrickým pohonom v zadnom náboji s batériou v zadnom nosiči v 7-rýchlostnom prevedení. Bicykel je veľmi jednoduché poskladať do rozmerov 80cm x 80cm x 35cm, čo umožňuje veľmi jednoduché prevážanie bicykla automobilom, prípadne bezproblémové uskladnenie aj v obmedzenom priestore.
Dojazd bicykla je 40-80 km na jedno nabitie, má tri stupne podpory motora s ovládaním na riadidlách, Li-Ion akumulátor 36V/10.4Ah a max. rýchlosť 25km/h. 
Rám je vyrobený zo zliatiny hliníka AL-6061, čo výrazne znižuje hmotnosť bicykla. 
Elektrobicykel má funkciu START-UP asistent, ktorá umožňuje pohon bicykla do 6km/h aj bez otáčania pedálov, aktivuje sa jednoduchým stlačením tlačidla na ovládacom paneli a umožňuje pohodlný rozbeh bicykla a pomoc pri tlačení bicykla do strmého kopca. 
Bicykel vyhovuje norme STN EN 15 194 - je možné ho prevádzkovať na pozemných komunikáciách bez potreby vodičského oprávnenia a akýchkoľvek iných dokladov. Ovládanie bicykla je veľmi jednoduché, akonáhle začne jazdec otáčať pedálmi smerom vpred, pohybový senzor spustí motor a podľa nastaveného stupňa podpory dávkuje energiu do motora, čím jazdcovi výrazne pomáha pri jazde. Po rovine je možné udržiavať bicykel v jazde iba pomalým otáčaním pedálov tak, aby snímač pohybu pedálov nepretržite udržiaval motor v prevádzke. Max. rýchlosť sa dá ovplyvniť nastavením vhodného stupňa podpory od cca. 15km/h až do max. rýchlosti v troch stupňoch. Pri jazde do kopca elektropohon výrazne jazdcovi pomáha prekonať stúpanie, pri strmších stúpaniach je však potrebné dodávať energiu šliapaním do pedálov, aj keď vo výrazne menšej miere ako na bežnom bicykli. Dojazd bicykla závisí od viacerých faktorov a to napr. výškového profilu trate, hmotnosti jazdca a jeho podpory, nastaveného stupňa podpory motora, poveternostných podmienok atď. Bicykel nie je vhodné používať na mokrej vozovke, za dažďa alebo v snehovej kalamite. Pri teplote pod 5°C má batéria zníženú kapacitu o cca. 20%.
Batéria sa nabíja dodávanou automatickou nabíjačkou, pričom dobíjací cyklus trvá max. 7 hodín (pri úplnom vybití batérie). Pri prevádzke bicykla je vhodné dobíjať batériu čo najčastejšie, časté hlboké vybíjanie má za následok zníženie životnosti batérie. Ideálne je dobiť batériu po každej jazde, alebo v prípade krátkych úsekov vždy keď úroveň nabitia klesne pod 50%. Batériu je možné nabíjať priamo na bicykli, alebo aj oddelene, je však potrebné batériu odomknúť dodaným kľúčom a vytiahnuť z nosiča. V prípade dlhodobého uskladnenia batérie bez používania je potrebné batériu nabiť iba na cca. 50-60% kapacity a udržiavať ju v teplotnom rozsahu 15-20°C.

  • Rám: MATERIÁL ALLOY AL-6061, TECHNOLÓGIA TIG, INTEGRATED HEAD PARTS Priama konštrukcia rámu s rukoväťou. Spevnený skladací čap s Al pákou a poistkou.
  • Motor: 250W INEGROVANÝ V ZADNOM NÁBOJI
  • Akumulátor: 36V / 10.4 Ah LI-ION V ZADNOM NOSIČI (za príplatok +100€ za 14A alebo +200€ za 17.5Ah)
  • Počet rýchlostí: 7 
  • Ovládanie: SNÍMAČ OTÁČANIA PEDÁLOV NA STREDOVEJ OSI AKTIVUJE PODPORU. LED DISPLAY S TROMI STUPŇAMI PODPORY A UKAZOVATEĽOM STAVU AKUMULÁTORA.
  • FUNCIA START-UP ASISTENT - režim chôdze - 6km/h bez pedálovania
  • Dojazd: 40 - 80km V ZÁVISLOSTI NA PROFILE TRATI, HMOTNOSTI JAZDCA, JEHO ASISTENCIE, AKO AJ NASTAVENÉHO STUPŇA PODPORY.
  • Rozmery-zložené: 68cm x 87cm x 44cm
  • Hmotnosť: 22.8 kg

Za príplatok 49€ je možný upgrade na displej s farebným zobrazením a pripojením Bluetooth k aplikácii v smartphonoch. Vďaka veľkým znakom má vyrazne lepšiu čitateľnosť a lepšiu ergonómiu ovládania pohonu. Okrem rýchlosti bicykla zobrazuje aj nasledovné funkcie:
- ODO - celková najazdená vzdialenosť
- TRIP - denná najazdená vzdialenosť
- MAX – maximálna dosiahnutá rýchlosť
- AVG – priemerná rýchlosť
- TIME - čas jazdy

farebný displej liberty

Displej podporuje aj funkciu asistenta pri tlačení (okrem motora s protišľapnou brzdou).

Kontakt

Cyklón eshop
Obrázok, s.r.o.
Vlastenecké námestie 10
85101 Bratislava
web: www.cyklon.sk
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
tel.: 0907 138852 

Facebook

Majte nás radi:

 
© 2012-2021 Obrázok, s.r.o. - reklamná agentúra

Prihlásiť alebo Registrovať

Prihlásiť sa

Prehliadaním stránky súhlasíte s cookies, ktoré pužíva.