Skladacia Vapur eko fľaša

vapur-flasa-11
vapur-flase2
vapur2
vapur-vystava_resize
Pôvodne: 4,00 €
Cena s DPH 3,00 €
Ušetríte: 1,00 €
skladom.gif

Popis

AKCIA: pri kúpe 3ks, štvrtá zdarma! (stačí uviesť v komentári v objednávke farbu, ktorú si želáte)

Praktická imidžovka
Vapur fľaša vyzerá skvelo. Musíte ju však vyskúšať, aby ste ocenili jej praktickosť. Má objem skoro 0,5 litra, čo je jedna veľká kofola, takže o smäde nebudete minimálne 2 hodiny. Ak ju naplníte tvrdým alkoholom a nechlastáte prvú ligu, tak vám pollitrová zásoba vystačí celý večer aj pre dvoch.

Ekologická
Vtip Vapur fľaše však spočíva najmä v tom, že keď ju dopijete, nemusíte ju hodiť do najbližšej rieky. Stačí ju zrolovať a odložiť do batohu, či vrecka kapsáčov. Zrolovaná zaberie minimum miesta, takže neotravuje a pripravená na opakované použitie už vôbec neznečisťuje prírodu.

Dômyselná
Dobre, podozrivý sa vám môže zdať jej tvar, keďže Vapur fľaša nemá klasické proporcie a dno. Napriek tomu sa z nej pije pohodlne a stojí na rovnom povrchu aj keď je poloprázdna. O všetko sa stará gravitácia vody. Verte, nie je to ako piť z mikroténového sáčku. Vapur fľaša má pohodlný športový pop up uzáver a pevný obal, vďaka ktorým sa z nej pije celkom prirodzene.

Dve sú viac ako jedna
Pohodlne si ju pripnite skobou o pútko na páse a vyrazte von. Hodí sa na festival, vychádzky do prírody, korčule i bicykel. Buďte praktický, štýlový, ekologický a kúpte si Vapur fľašu. Alebo, kúpte si hneď radšej tri, nech ušetríte na poštovnom pri opakovanom nákupe a štvrtý kus dostanete zdarma.

Budete spokojní

Kontakt

Cyklón eshop
Obrázok, s.r.o.
Vlastenecké námestie 10
85101 Bratislava
web: www.cyklon.sk
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
tel.: 0907 138852 

Facebook

Majte nás radi:

 
© 2012 Obrázok, s.r.o. - reklamná agentúra

Prihlásiť alebo Registrovať

Prihlásiť sa

Prehliadaním stránky súhlasíte s cookies, ktoré pužíva.