Technológie a konštrukčné prvky Tern

N-Fold - spôsob zloženia kolies Tern

Skladanie N-Fold

Rýchlejší skladanie
Tento spôsob skladania bolo možné u skladacích bicyklov Tern použiť vďaka novému dizajnu skladacieho predstavca a hlavného skladacieho mechanizmu. Prednosťou tohto systému je o 4cm menšia dĺžka bicykla po zložení. Preto sú skladačky s 24" kolesami typu Node po zložení takmer rovnako tak veľké ako kompaktné skladačky konkurencie.

Pri skladaní sa predné koleso nesklopí s rámom, ale akoby sa pretočí o 180 stupňov, resp. Stále smeruje vpred. Je to jednoduché a rýchlosť skladanie sa vďaka N-fold znížila pod desať sekúnd.

 

 

Tern Magnetix pre skladacie bicykle

Magnetix ™ 2.0

Udržte ho pohromade
Druhá vývojová verzia systému Magnetix používa extrémne silné magnety pre to, aby udržali váš bicykel zložený za akejkoľvek situácie. A je jedno, či práve bežíte po schodoch, alebo nakladáte bicykel do auta.

 

Tern Andros 2.0 - nastaviteľný predstavec

Andros 2.0

Aby vám to sadlo
Ďalší z technických fines dizajnérov z Tern. Tento nastaviteľný a skladací predstavec umožňuje v okamihu zmenu pozície sedenia. Či už budete meniť posed podľa nálady, alebo len potrebujete nastaviť bicykel na veľmi vysokého, alebo extrémne malého jazdca, bude pre vás radosť s Andros pracovať.

 

Tern Luggage Socket pre skladacie bicykle

Luggage Socket

Odvezte viac vecí
Tento návarok v prednej časti rámu je určená pre uchytenie Tern Luggage Truss - adaptéra pre uchytenie ďalšej batožiny na skladacie bicykle Tern. Medzi ne patrí napríklad Kanga Rack, alebo vodeodolná taška Ortlieb Ultimate. Umiestnenie batožiny v prednej časti rámu neovplyvňuje riadenie a vylepšuje stabilitu. Navyše prenáša hmotnosť smerom dopredu, čo je obzvlášť u skladacích bicyklov veľmi dôležité.

Luggage Socket dnes nájdete na všetkých skladacích bicykloch Tern, či už je to nap. najpredávanejší bicykel Link D8, alebo skladačka s 24 palcovými kolesami Node, či veľký Eclipse.

 nastaviteľný stĺpik riadenia skladacích kolies Tern Link

Teleskopický stĺpik riadenia

Vyberte si svoju jazdnú pozíciu
Teleskopický stĺpik riadenia vám dáva možnosť si jednoducho a rýchlo vybrať, v akej pozícii pôjdete. Či vo vysokej, komfortnej alebo nízkej, športovej. Pre ľahké skladanie ho stačí zasunúť do najnižšej polohy.

rám DoubleTruss - patentovaná technológia Tern

DoubleTruss technology

Pevnejšie už v dizajne
Skladačky majú často povesť bicyklov s mäkkým krútiacim sa rámom. Všetky rámy od Ternu ale vo svojom dizajne ukrývajú patentovanú DoubleTruss technológiu, ktorá zo zadnej časti bicykla vytvára extrémne tuhú priestorovú konštrukciu. To pre jazdcov znamená oveľa lepší pocit z jazdy a výnimočne účinný prenos sily z pedálov do bicykla. 

skladací mechanizmus stĺpika riadenia skladacích bicyklov Tern

Skladací stĺpik riadenia (predstavec) Physis

Nová méta pre konkurenciu
Päť patentovaných technológií a unikátny spôsob výroby robia tento stĺpik riadenia najpevnejší a najtuhší na svete. Physis používa špeciálny výrobný postup zvaný 3D kovanie, ktorý tvaruje celý stĺpik z jedného kusu hliníka bez použitia zvárania.

Budete spokojní

Kontakt

Cyklón eshop
Obrázok, s.r.o.
Vlastenecké námestie 10
85101 Bratislava
web: www.cyklon.sk
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
tel.: 0907 138852 

Facebook

Majte nás radi:

 
© 2012-2021 Obrázok, s.r.o. - reklamná agentúra

Prihlásiť alebo Registrovať

Prihlásiť sa

Prehliadaním stránky súhlasíte s cookies, ktoré pužíva.