Prečo skladací bicykel?

Jazda na bicykli je veľkým potešením pre každého, kto má rád pohyb alebo uprednostňuje ekologický spôsob dopravy. Problémom je, že bicykel je dopravným prostriedkom, ktorý si príliš nerozumie s ostatnými druhmi dopravy ako sú električky, vlaky, autobusy, metro či autá.

Nevýhodou tradičných bicyklov je predovšetkým ich neskladnosť a s tým súvisiace problémy s uložením bicykla do kufra auta, alebo do vozňa električky či vlaku. Skladacie bicykle sú tak perfektnou alternatívou pre tých, ktorí by najradšej sedeli na bicykli neustále, ale tiež pre tých, ktorým je bicykel len "obyčajným" prostriedkom, ako sa dopraviť z miesta A do miesta B.

Je veľa dôvodov prečo si kúpiť skladací bicykel. Každý si pravdepodobne nájde ten svoj vlastný. Hlavná výhoda skladacieho bicykla však spočíva v jeho extrémnej využiteľnosti, ktorá vám ho dovolí používať aj v situáciách, kedy by klasický bicykel musel smutne odpočívať doma, alebo v garáži. Posúďte sami:

Bar + skladací bicykel
Ste hladní? Nasadnite na vašu skladačku, odvezte sa do reštaurácie, miesto aby ste  šli 5 minút autom a ďalšiu polhodinu hľadali miesto na parkovanie. Bicykel pekne zložíte a položíte vedľa stola.  Nemusíte mať strach, že keď sa rozhodnete vrátiť domov, nebudete mať na čom.

Práca + skladací bicykel
Využívajte svoj bicykel na cestu do práce. V pohode sa priblížite na vašu zastávku, či stanicu, zložte skladačku, vezmite ju po pazuchu a nasadnite do mhd, autobusu či vlaku. V cieľovej stanici opäť bicykel zložte a bez stresu sa odvezte do práce.  

Dovolenka + skladací bicykel
Zoberte so sebou skladací bicykel na dovolenku, alebo na chalupu. Nemusíte ho zložito upevňovať na strechu auta, stačí ho len rýchlo zložiť a uložiť do kufra. Na chalupe alebo cez víkend v prírode bude mať bicykel rýchlo po ruke a môžete si kedykoľvek zájsť na hríby, ryby, do obchodu alebo sa okúpať.

Služobné auto + skladací bicykel
Noste svoju skladačku stále so sebou v služobnom aute. Už nemusíte parkovať v preplnených centrách miest. Stačí nájsť parkovacie miesto aj vo vzdialenejšom okolí a zvyšok cesty dôjsť na vašom skladacom bicykli.  

Byt + skladací bicykel
Nevojde sa vám bicykel do dvojizbového bytu?  Alebo do ešte menšieho bez pivnice? Nevadí, zložte svoj bicykel a uložte ho do skrine .

Budete spokojní

Kontakt

Cyklón eshop
Obrázok, s.r.o.
Vlastenecké námestie 10
85101 Bratislava
web: www.cyklon.sk
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
tel.: 0907 138852 

Facebook

Majte nás radi:

 
© 2012-2021 Obrázok, s.r.o. - reklamná agentúra

Prihlásiť alebo Registrovať

Prihlásiť sa

Prehliadaním stránky súhlasíte s cookies, ktoré pužíva.