BESV PSF1 - skladací elektrobicykel

besv-psf1_5.jpgbesv-psf1_5.jpg
besv-psf1_5.jpgbesv-psf1_5.jpg
besv-psf1_1.jpgbesv-psf1_1.jpg
besv-psf1_2.jpgbesv-psf1_2.jpg
besv-psf1_4.jpgbesv-psf1_4.jpg
besv-psf1_3.jpgbesv-psf1_3.jpg
Cena s DPH 2988,00 €
3-5d.gif

Popis

Skladací elektrobicykel BESV PSF1 rozumie túžbe moderných cyklistov po priestore a slobode. BESV zachováva svoj už dobre známy štýlový dizajn a pri modely PSF1 ho dopĺňa skladacím mechanizmom, ktorý výrazne zvyšuje pohodlie a funkčnosť modelu. Vďaka svojmu jedinečnému integrovanému rámu je PSF1 pevný a štýlový. Farebný display s BESV aplikáciou poskytujú inteligentnú mobilitu a spolu s odnímateľnou batériou zvyšujú pohodlie užívateľa. PSF1 prešla vývojom, aby vám priniesla úžasný zážitok z jazdy.

Model BESV PSF1 zachováva známy štýlový dizajn spoločnosti BESV a pridáva funkciu skladania, ktorá výrazne zvyšuje pohodlie a funkčnosť. Vďaka dvojitému zvislému skladaniu a ľahkému dizajnu s hmotnosťou iba 18 kg model PSF1 dokonale uspokojuje potreby pokojnej jazdy mestom. Naskočte na PSF1 a užite si každú jazdu! BESV poskytuje voliteľný prepravný obal na prenášanie navrhnutý priamo pre PSF1. Uložený v prepravnom obale je PSF1 lepšie chránený, pohodlnejšie ho vložíte do kufra auta alebo len tak odnesiete.

PSF1 poskytuje asistenčné režimy od 1 do 3 a tiež inteligentný režim. Jednoducho stláčajte tlačidlá a nastavte požadovaný výkon. Jazdite s ľahkosťou a rýchlosťou presne podľa vašich predstáv. Nový druh pomoci Algorytmový softvér, doladený našim tímom softvérových expertov, vypočítava energiu potrebnú pre pohonný systém a podľa potreby dodáva optimálny výkon. Dizajn PSF1 s dvojitým vertikálnym skladaním umožňuje rýchle zloženie a rozloženie. Ak je PSF1 zložený (dĺžka 84 x šírka 33 x výška 77cm), môžete ho ľahko prenášať alebo ukladať do kufra.

Pre PSF1 bol špeciálne navrhnutý motor s menšími prevodmi, vďaka čomu je oproti iným motorom ľahší a pri svojej nízkej hmotnosti dokáže poskytnúť ešte robustnejší výkon. Nabite svoju jazdu našou pokročilou batériou PSF1 má vysoko spoľahlivú a veľkokapacitnú batériu od LG, ktorá pri úplnom 6 hodinovom nabíjaní poskytuje energiu pre dojazd až 95 kilometrov.  Vyberateľná batéria je dokonale integrovaná do rámu a umožňuje ľahké a pohodlné nabíjanie kedykoľvek a kdekoľvek. Jednoducho zapni a choď! PSF1, inšpirovaný technológiou z automobilového priemyslu, je vybavený jednostupňovým zapnutím. Jednoducho zapni kľúč a si pripravený vyraziť. 

Intuitívny a pohodlný Farebný LCD displej BESV ponúka informácie, ako napríklad režim asistencie, rýchlosť, dojazd, stav batérie a ďalšie. Toto rozhranie dokonca obsahuje USB nabíjací port pre vyššie pohodlie. Zjednodušte svoju jazdu pomocou inteligentnej aplikácie BESV Aplikácia BESV je navrhnutá tak, aby hladko spolupracovala s PSF1. Aplikácia vám na displeji ukáže praktické informácie o jazdách, Moja cesta, Alarm proti krádeži, História a oveľa viac. Vďaka inteligentnej aplikácii BESV je každý váš pohyb chytrým ťahom.

Technické parametre skladacieho elektrobicykla BESV PSF1:

 • motor: Bafang 250W 36V zadný
 • palubný počítač: 4 stupne asistencie
  Zadný tlmič: KS A5-RE
 • Brzdy: Leechi BL-42
 • rám: hliník
 • Shimano, Altus 7S 7-stupňová prevodovka
 • pneumatiky: Duro DB7023 20x1.50
 • pedále: skladacie
 • sedlo: výškovo nastaviteľné, komfort
 • riadidlá: sklopné
 • hmotnosť: cca 18.3 kg
 • max. rýchlosť: 25km/h
 • odporúčaná výška jazdca: 150-200cm
 • odporúčaná hmotnosť jazdca: do 120kg
 • Rozmery: 1570 x 575 x 1120 mm
 • Rozmery zloženého e-bicykla: 840 x 330 x 770 mm

Kontakt

Cyklón eshop
Obrázok, s.r.o.
Vlastenecké námestie 10
85101 Bratislava
web: www.cyklon.sk
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
tel.: 0907 138852 

Facebook

Majte nás radi:

 
© 2012-2021 Obrázok, s.r.o. - reklamná agentúra

Prihlásiť alebo Registrovať

Prihlásiť sa

Prehliadaním stránky súhlasíte s cookies, ktoré pužíva.